دو قدم مانده به اردی بهشت ...

پنجره را که باز می کنی بهار خودش را پرت می کند توی اتاق .. باد مطبوع و ملایمی که بوی شکوفه های گیلاس می دهد و صدای گنجشک های سرخوش . نور ملایم آفتاب و آسمان آبی ِ تمیز ... بهار موفق ترین تجربه ی خلقت است ! حالت را جوری عوض می کند که انگار از همان اول زمستانی در کار نبوده ! 

این روزها هوا خوب شده .. حال من خیلی بهتر است و زندگی کمتر سخت می گیرد ! شاید هم خودم کمتر مته به خشخاش می گذارم ... 

این عکس های بهاری از حوالی خانه و دانشگاه تقدیم به نگاه خوب شما .. امیدوارم زندگیتان همیشه به زیبایی رنگ های بهار باشد خیال باطل

*قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان به همه ی همشهری های باصفا و خونگرمم که هرجای دنیا باشند خون ِ خوزستان در رگ هایشان شعله می کشد مبارک .
/ 54 نظر / 61 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا(م)

نه عزیزم واسه من هیچ مشکلی نیست که اون پستها اونجا باشن. من از اون وبلاگ استفاده نمیکنم وبلاگ خودته و تا هروقت که خودت دوست داری میتونی اون پستهارو اونجا نگهداری.

ماريا

كامنت من نرسيده گويا.. زندگيت به قشنگي اين شكوفه هاي بهاري باد، عكسات زندگي دارن..

سمانه

مونی این زنگ چیه؟ ناقوس کلیساست؟

راحله

سلااااااممممممممممممممممم عزیزمممم همونطوری که می دونی خیلی بیزی ام. اونقدرکه 1ماهه وبم رو آپ نکردم :((((( ولی خوشم میاد اینجا رو از دست نمی دم. می خونمت مونی جونی :* دو قدم مانده به اردیبهشت :))) نمی دونم چون ماه تولدمه دوسش دارم یا چون کلا این ماه دوست داشتنیه... خوش باشی آجی جونی :*

ساغر

بیدلیل تمام نوشته هاتو دنبال میکنم هرروز به وبت سر میزنم تا ببینم اپ شده یانه تجربه های قشنگی داری

مگنولیا

خدا رو شکر که بهار شما هم بالاخره رخصت فرمودن. قدمش مبارک باشه. بهار که میاد دلها رو هم بهاری می کنه مخصوصا که اون دل مسافر ایران باشه و روزشماری کنه. منم در کنارت روزشماری می کنم و مثل اولین برگشتم به ایران برات ذوق می کنم.

دختر مشرقی

مونیکا جان فقط در یک کلام می‌تونم بگم مثل همیشه عالی ...

گل نسا

نرم نرمک میرسد اینک بهار...

میترا

شما هم باید اهل جنوب باشی. صمیمی تر و خونگرم تر از جنوبی ها ندیدم. دوستشون دارم.